Waar
Provincie | |
---|---|
Stad | Nieuwerkerk aan den IJssel |
Locatie | J.A. Beyerinckstraat 53 Nieuwerkerk aan den IJssel Telefoonnummer: 0180-313000 |
Details
Speelsoort | Rapidschaak |
---|---|
Inschrijfgeld |
9 euro iedereen prijs |
Prijzen |
voor iedereen |
Categorie | Jeugd, Senior, |
Speeltempo | -Geen tempo- |
Wanneer?
Startdatum | 09-06-2018 |
---|---|
Einddatum | 09-06-2018 |
Aanvang |
09.30 |
Prijsuitreking |
16.30 |
Organisatie
Bond | Rotterdamse Schaakbond (RSB) |
---|---|
Club | -Geen- |
Contact |
06-17099791 Edo Pouwelse |
E-mail
|
|
Tel. Nr. |
06-17099791 |
Homepage | http://www.svnieuwerkerk. |
Ratingverwerking
Voor KNSB rating? | Nee |
---|---|
Voor FIDE rating? | Nee |
Details:

Schaakvereniging Nieuwerkerk organiseert dit jaar voor de zestiende keer in successie een groot toernooi. Het toernooi wordt dit keer gehouden op zaterdag 9 juni 2018 op de vertrouwde clublocatie. Het betreft een rapid-toernooi van 7 ronden van maximaal 20 minuten bedenktijd per persoon per partij. Geschaakt wordt er zoals altijd in één groep met twee subgroepen. De spelers worden ingedeeld naar speelsterkte.
Speeltempo: 7 ronden Zwitsers, 20 minuten p.p.p.p.
Inschrijfgeld: ? 9,? per persoon te betalen aan de zaal.
Prijzen: alle prijzen zijn in natura en voor iedereen is een prijs beschikbaar!
Aanvang: voor 09:30 uur
Rondeverloop:
Eerste ronde 10:00 / 10:40 uur
Tweede ronde 10:50 / 11:30 uur
Derde ronde 11:40 / 12:20 uur
Pauze
Vierde ronde 13:20 / 14:00 uur
Vijfde ronde 14:10 / 14:50 uur
Zesde ronde 15:00 / 15:40 uur
Zevende ronde 15:50 / 16:30 uur
Aanmelden:
http://www.svnieuwerkerk.nl/wp/rapidtoernooi-2018-aanmelden/
Onder vermelding van naam, vereniging en huidige rating
Of telefonisch bij : Edo Pouwelse (0180-317565 of 06-17099791)
Er is ruimte voor 120 deelnemers. In het Kerkelijk Centrum is gelegenheid tot het nuttigen van een eenvoudige lunch.
Routebeschrijving:
Vanaf Utrecht de A12 richting Rotterdam en u neemt de afslag Nieuwerkerk a/d IJssel. Boven aan de afslag gaat u linksaf over de rijksweg. U gaat hierna rechtsaf bij de verkeerslichten en rijdt door tot u aan uw linkerhand een Shell benzinestation ziet en gaat dan bij de rotonde linksaf en dan de 2e links de Alexanderlaan in. Na ongeveer 300 meter gaat u rechts de J.A. Beijerinkstraat in. Net na de Rabobank vindt u het kerkelijk centrum aan uw rechterhand.
Komt u vanuit Rotterdam, neemt u eveneens de afslag Nieuwerkerk en gaat aan het eind van de afslag bij de verkeerslichten rechtdoor tot u weer net als boven omschreven aan uw linkerzijde een Shell benzinestation ziet en u gaat verder als hierboven omschreven. Parkeerruimte voldoende en gratis. U kunt eveneens met de trein naar Nieuwerkerk komen en vanaf de trein is het ongeveer 10 minuten. Er is een bushalte pal voor de speellocatie (lijn 190).